O Campingu Łęg

Camping Łęg położony jest nad piękną, górską rzeką Białką, nieopodal jej ujścia do Zalewu Czorsztyńskiego, u podnóża Pienin.

Niepowtarzalny klimat tego miejsca tworzą górskie krajobrazy i powietrze, piękne dorodne drzewa oraz ludzie, którzy tutaj przyjeżdżają od wielu lat.

 

W każdym kolejnym roku staramy się unowocześniać nasz camping, tak, aby Państwa pobyt był udany.

 

W chwili obecnej (sezon 2024) dysponujemy nowym budynkiem gastronomiczno-recepcyjnym, w którym znajduje się mała kuchnia z ogólnodostępną lodówka, czajnikiem oraz kuchenką mikrofalową. Dodatkowo na campingu znajduje się zadaszona altana na 25 osób z miejscem na ognisko, altanka na 12 osób, namiot o powierzchni 50m2 oraz nowa altana, w której można zjeść, spędzić czas lub pracować (dostępne ogólnodostępne gniazda elektryczne). W tygodniu miejsce to pełni również funkcję rozrywkową. Do dyspozycji Gości oddaliśmy duży, świetnie wyposażony plac zabaw dla dzieci (3 zjeżdżalnie, 7 huśtawek, 4 domki, nadziemne przejścia, karuzele, równoważnie, stół do ping - ponga, stół do szachów, ściankę wspinaczkową), dużą piaskownicę, pełnowymiarowe boisko do plażowej piłki siatkowej. Toalety zostały całkowicie zmodernizowane. W 1 budynku dostępne jest 8 toalet, 8 pryszniców, 5 umywalni, 3 stanowiska mycia naczyń oraz 3 punkty poboru wody. W drugim budynku (środkowa część campingu) znajdują się 5 toalet, umywalnie oraz punkt poboru wody. W 3 budynku (na końcu campingu) również znajduje się 5 toalet, umywalnie oraz punkt poboru wody. Woda gorąca dostępna jest 24/h - kotłownia została gruntownie zmodernizowana, tak aby każda osoba mogła skorzystać z prysznica z ciepłą wodą o każdej porze dnia i nocy.

 

Obok placu zabaw znajduje się mała gastronomia z goframi, napojami oraz włoskimi lodami.

Na campingu znajdziecie również miejsce do zrzutu nieczystości oraz wody szarej z przyczep oraz camperów.

 

Prąd dostępny jest na całym terenie campingu. Przygotowaliśmy 16 miejsc podłączeniowych, w każdym po 12 gniazd o mocy 6A oraz 10A - łącznie 192 miejsca z dostępem do prądu.

 

Na miejscu można zjeść podstawowe dania (m.in. zapiekanki, frytki, hot-dogi) oraz zakupić napoje, słodycze, chipsy, piwo, artykuły higieniczne itp.
Codziennie do godziny 17 można zamówić pełnowartościowe obiady (zupy, drugie dania, ryby, pierogi, sałatki etc.), które dowozimy z Restauracji "Tajemniczy Ogród***"

Istnieje możliwość zamówienia pieczywa, które codziennie rano dowożone jest z pobliskiej piekarni.

 

Prowadzimy sprzedaż drewna suchego na ognisko lub grilla. Ogniska można palić wyłącznie na paleniskach (możliwość wypożyczenia w cenie 10zł/dzień).

 

Na miejscu dostępny jest mały sklep spożywczy ze wszystkimi niezbędnymi artykułami (mięso, kiełbasy, parówki, masła, pieczywo, warzywa, artykuły higieniczne, lody, napoje, ciastka etc.) w cenach "sklepowych". 

 

Od roku 2019 dostępna jest również pralnia z suszarnią. 


Dodatkowo przygotowaliśmy dla Państwa:

- Sieć Wifi (na 1000m2 Campingu dostępna jest sieć o przepustowości 50 mbps),
- Utwardzone drogi na całej powierzchni campingu, 
- Wypożyczalnia kijków do nordic-walkingu,
- Monitorowana część campingu

 

Na campingu działa wypożyczalnia rowerów (również elektrycznych).

 

Bliskość rzeki Białki i Jeziora Czorsztyńskiego daje wspaniałe możliwości do wędkowania, uprawiania kajakarstwa, windserfingu, a zwłaszcza do wypoczynku na łonie natury z dala od miejskiego zgiełku.

 

Nie prowadzimy rezerwacji miejsc pod przyczepy lub namioty ze względu na powierzchnię campingu (prawie 9 hektarów) oraz brak wyznaczonych parcel.

 

Serdecznie Zapraszamy!

 

Polub nas na facebooku! 

fb

Tajemniczy ogród - noclegi

Zapraszamy do naszego Pensjonatu i Restauracji Tajemniczy Ogród*** we Frydmanie!

 

 

 

BĄDŹ W KONTAKCIE!

CAMPING ŁĘG

Telefon (cały rok, właściciel) : + 48 507 337 019

Telefon (czynny tylko w sezonie, recepcja pola):+ 48 698 508 119

mail: campingleg@gmail.com

ul. Nowotarska

34-435 Frydman