REGULAMIN POLA CAMPINGOWEGO ŁĘG 2020.

1. Pole namiotowe jest czynne od 08.05.2020 do 20.09.2020.

2. Doba noclegowa trwa od godziny 14:00 do 12:00 następnego dnia.

3. Obowiązuje bezwzględna cisza nocna w godzinach 22:00 - 6:00 (z wyłączeniem imprez, wieczorów tanecznych, ognisk organizowanych przez właściciela).

4. Opłaty i szczegółowe informacje dostępne są w recepcji.

5. Opłaty za pobyt pobierane są z góry, obowiązuje dokonanie formalności meldunkowych w  recepcji niezwłocznie po przybyciu na pole namiotowe.

6. Otrzymany rachunek oraz numer pobytu uprawnia do przebywania na polu namiotowym.

7. Umywalnie, prysznice, WC dla osób zameldowanych są bezpłatne. Osoby niezameldowane obciążone są opłatą 2zł za WC oraz 5zł za prysznic.

8. Mycie naczyń tylko w miejscach do tego wyznaczonych.

9. Zakaz kąpania zwierząt w sanitariach.

10. Zwierzęta mogą przebywać na polu namiotowym tylko z ważną kartą szczepień, psy na smyczy oraz w kagańcach, właściciele są zobowiązania sprzątać po swoich zwierzętach.

11. Turysta ma obowiązek przestrzegania przepisów sanitarno - epidemiologicznych i p. poż.

12. Zmotoryzowani turyści poruszający się po polu namiotowym zobowiązani są do zachowania szczególnej ostrożności. Wszystkie drogi na polu campingowym są utwardzone oraz na bieżąco naprawiane. Obowiązuje ograniczenie prędkości do 10 km/h.

13. Obsługa zastrzega sobie prawo wstępu na pole namiotowe osób pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających  oraz osób poniżej 16-stego roku życia bez opieki dorosłych oraz prawo do usunięcia osób nietrzeźwych i nie przestrzegających niniejszego regulaminu. W szczególnych przypadkach interwencję może podjąć policja.

14. Osoby odwiedzające, nie zamieszkałe na polu namiotowym, winny zgłosić ten fakt w recepcji i zapoznać się z regulaminem pola oraz uiścić opłatę parkingową.

15. Za rzeczy pozostawione bez opieki nie ponosimy odpowiedzialności.

16. Za wcześniejszy wyjazd nie zwraca się należności.

17. Śmieci umieszczamy w kontenerach.

18. Turysta jest zobowiązany do zachowania porządku i nie zaśmiecania terenu pola.

19. Osoby przebywające na terenie pola, ponoszą koszty za wyrządzone przez nich szkody tj. zniszczenie WC, prysznica, koszy na śmieci, altany, stolików, placu zabaw itp.

20. Zakaz wstępu na pole paintballowe  osobom do tego nieupoważnionym. Zachowanie szczególnej ostrożności poruszając się nieopodal pola panitballowego.

21. Plac zabaw przeznaczony jest dla dzieci, które powinny znajdować się pod opieką osoby dorosłej. Za bezpieczeństwo dzieci odpowiedzialni są opiekunowie. Za szkody wyrządzone przez dzieci odpowiedzialność ponoszą rodzice (opiekunowie).

22. Pobyt oraz wjazd na teren pola jest równoznaczny ze znajomością i akceptacją powyższego regulaminu.

Bo tutaj jest wyjątkowo...

Camping Łęg, jak sama nazwa wskazuje, położony jest nad górską rzeką Białką tuż u jej ujścia do Jeziora Czorsztyńskiego. Camping leży u podnóża Pienin Spiskich (Najwyższy szczyt Żar - 879m n.p.m), a w okolicy znajdują się trzy Parki Narodowe - Pieniński, Gorczański i Tatrzański. Do przejścia granicznego ze Słowacją jest 10km, słynny spływ przełomem Dunajca - 12 km, Trzy Korony - 13 km, a szlak na Turbacz - 3km. Okoliczne lasy obfitują w grzyby, a w rzece i Zalewie można złowić piękne okazy pstrąga, głowacicy, szczupaka, okonia, płoci czy leszcza. Są tu także doskonałe warunki do jazdy na rowerze, a przy brzegu jeziora znajdują się wypożyczalnie sprzętu pływającego. W Kluszkowcach można poszaleć na torze saneczkowym i odwiedzić małe Zoo, a w Bukowinie, Szaflarach i Białce Tatrzańskiej skorzystać z basenów geotermalnych.

Dlaczego my?

  • 9 Hektarów Powierzchni
  • Duży Plac Zabaw dla Dzieci
  • Nowe Sanitariaty
  • Konkurencyjne ceny
  • Wyjątkowa Atmosfera
  • Stary las
  • Położony nad rzeką Białką i Jeziorem Czorsztyńskim
  • Wypożyczalnia rowerów, namiotów, kijków
  • Sieć Wifi
facebookgoogle+

Zapraszamy do naszego Pensjonatu i Restauracji Tajemniczy Ogród*** we Frydmanie! 

 

 

 

BĄDŹ W KONTAKCIE!

CAMPING ŁĘG

Telefon: 507 337 019
polenamiotowe@op.pl

ul. Nowotarska

34-435 Frydman