Dojazd:

Do Campingu "Łęg" można dojechać przez Kraków w kierunku Chyżne/Zakopane, do Nowego Targu. Po wjeździe do Nowego Targu należy skręcić w prawo w kierunku Nowy Sącz, jechać ok. 15 km do wsi Dębno, gdzie należy skręcić w prawo na Przejście Graniczne Niedzica. Następnie po około 1,5km, tuż za mostem na rzece Białka po lewej stronie znajduje się wjazd na Pole Namiotowe "Łęg".

Dojazd przez Tarnów, Nowy Sącz (kierunek na Szczawnicę), Krościenko (kierunek Nowy Targ), Mizerna, Maniowy i Dębno (Na skrzyżowaniu w lewo na przejście graniczne Niedzica).

 


View Larger Map

 

Współrzędne GPS:

N 49°27'33''  E 20°12'36''

Bo tutaj jest wyjątkowo...

Camping Łęg, jak sama nazwa wskazuje, położony jest nad górską rzeką Białką tuż u jej ujścia do Jeziora Czorsztyńskiego. Camping leży u podnóża Pienin Spiskich (Najwyższy szczyt Żar - 879m n.p.m), a w okolicy znajdują się trzy Parki Narodowe - Pieniński, Gorczański i Tatrzański. Do przejścia granicznego ze Słowacją jest 10km, słynny spływ przełomem Dunajca - 12 km, Trzy Korony - 13 km, a szlak na Turbacz - 3km. Okoliczne lasy obfitują w grzyby, a w rzece i Zalewie można złowić piękne okazy pstrąga, głowacicy, szczupaka, okonia, płoci czy leszcza. Są tu także doskonałe warunki do jazdy na rowerze, a przy brzegu jeziora znajdują się wypożyczalnie sprzętu pływającego. W Kluszkowcach można poszaleć na torze saneczkowym i odwiedzić małe Zoo, a w Bukowinie, Szaflarach i Białce Tatrzańskiej skorzystać z basenów geotermalnych.

Dlaczego my?

  • 9 Hektarów Powierzchni
  • Duży Plac Zabaw dla Dzieci
  • Nowe Sanitariaty
  • Konkurencyjne ceny
  • Wyjątkowa Atmosfera
  • Stary las
  • Położony nad rzeką Białką i Jeziorem Czorsztyńskim
  • Sieć Wifi
facebookgoogle+

Zapraszamy do naszego Pensjonatu i Restauracji Tajemniczy Ogród*** we Frydmanie! 

 

 

 

BĄDŹ W KONTAKCIE!

CAMPING ŁĘG

Telefon (cały rok, właściciel) : + 48 507 337 019

Telefon (czynny tylko w sezonie, recepcja pola):+ 48 698 508 119

mail: campingleg@gmail.com

ul. Nowotarska

34-435 Frydman