Camping Łęg położony jest nad piękną, górską rzeką Białką, nieopodal jej ujścia do Zalewu Czorsztyńskiego, u podnóża Pienin.

Niepowtarzalny klimat tego miejsca tworzą górskie krajobrazy i powietrze, piękne dorodne drzewa oraz ludzie, którzy tutaj przyjeżdżają od wielu lat.

 

W każdym kolejnym roku staramy się unowocześniać nasz camping, tak, aby Państwa pobyt był udany.

 

W chwili obecnej (sezon 2020) dysponujemy nowym budynkiem gastronomiczno-recepcyjnym z zadaszonym miejscem, w którym znajduje się ogólnodostępna lodówka oraz czajnik. Dodatkowo na campingu znajduje się zadaszona altana na 25 osób z miejscem na ognisko, altanka na 12 osób oraz namiot o powierzchni 50m2. W tygodniu miejsce to pełni również funkcję rozrywkową. Do dyspozycji Gości oddaliśmy duży, świetnie wyposażony plac zabaw dla dzieci (2 zjeżdżalnie, 7 huśtawek, 2 domki, trampolina oraz nadziemne przejście), dużą piaskownicę, pełnowymiarowe boisko do plażowej piłki siatkowej. Toalety zostały całkowicie zmodernizowane. W 1 budynku dostępne jest 8 toalet, 8 pryszniców, 5 umywalni, 3 stanowiska mycia naczyń oraz 3 punkty poboru wody. W drugim budynku (środkowa część campingu) znajdują się 5 toalet, umywalnie oraz punkt poboru wody. Woda gorąca dostępna jest 24/h - kotłownia została gruntownie zmodernizowana, tak aby każda osoba mogła skorzystać z prysznica z ciepłą wodą o każdej porze dnia.

W środkowej części powstała mała gastronomia z goframi oraz napojami.

Na campingu znajduje się również miejsce do zrzutu nieczystości oraz wody szarej z przyczep oraz camperów.

 

Prąd dostępny jest na całym terenie campingu. Przygotowaliśmy 13 miejsc podłączeniowych, w każdym po 12 gniazd o mocy 6A oraz 10A - łącznie około 165 miejsc z dostępem do prądu.

 

Na miejscu można zjeść podstawowe dania (m.in. zapiekanki, frytki, hot-dogi) oraz zakupić napoje, słodycze, chipsy, piwo, artykuły higieniczne itp.
Codziennie do godziny 14 można zamówić pełnowartościowe obiady (zupy, drugie dania, ryby, pierogi, sałatki etc.), które dowozimy z Restauracji "Tajemniczy Ogród***"

Istnieje możliwość zamówienia pieczywa, które codziennie rano dowożone jest z pobliskiej piekarni.

Prowadzimy również sprzedaż drewna suchego, bukowego na ognisko lub grilla.

 

Na miejscu dostępny jest również mały sklep spożywczy ze wszystkimi niezbędnymi artykułami (mięso, kiełbasy, parówki, masła, pieczywo, warzywa etc.) w cenach "sklepowych".

 

Od roku 2019 dostępna jest również pralnia z suszarnią. 


Dodatkowo przygotowaliśmy dla Państwa:

- Sieć Wifi (na 1000m2 Campingu dostępna jest sieć o przepustowości 50 mbps),
- Utwardzone drogi na całej powierzchni campingu, 
- Wypożyczalnia kijków do nordic-walkingu,
- Monitorowana część campingu,

 

Bliskość rzeki Białki i Jeziora Czorsztyńskiego daje wspaniałe możliwości do wędkowania, uprawiania kajakarstwa, windserfingu, a zwłaszcza do wypoczynku na łonie natury z dala od miejskiego zgiełku.

 

Nie prowadzimy rezerwacji miejsc pod przyczepy lub namioty ze względu na powierzchnię campingu (prawie 9 hektarów) oraz brak wyznaczonych parcel.

 

Serdecznie Zapraszamy! :)

 

Polub nas na facebooku! 

fb

Bo tutaj jest wyjątkowo...

Camping Łęg, jak sama nazwa wskazuje, położony jest nad górską rzeką Białką tuż u jej ujścia do Jeziora Czorsztyńskiego. Camping leży u podnóża Pienin Spiskich (Najwyższy szczyt Żar - 879m n.p.m), a w okolicy znajdują się trzy Parki Narodowe - Pieniński, Gorczański i Tatrzański. Do przejścia granicznego ze Słowacją jest 10km, słynny spływ przełomem Dunajca - 12 km, Trzy Korony - 13 km, a szlak na Turbacz - 3km. Okoliczne lasy obfitują w grzyby, a w rzece i Zalewie można złowić piękne okazy pstrąga, głowacicy, szczupaka, okonia, płoci czy leszcza. Są tu także doskonałe warunki do jazdy na rowerze, a przy brzegu jeziora znajdują się wypożyczalnie sprzętu pływającego. W Kluszkowcach można poszaleć na torze saneczkowym i odwiedzić małe Zoo, a w Bukowinie, Szaflarach i Białce Tatrzańskiej skorzystać z basenów geotermalnych.

Dlaczego my?

  • 9 Hektarów Powierzchni
  • Duży Plac Zabaw dla Dzieci
  • Nowe Sanitariaty
  • Konkurencyjne ceny
  • Wyjątkowa Atmosfera
  • Stary las
  • Położony nad rzeką Białką i Jeziorem Czorsztyńskim
  • Sieć Wifi
facebookgoogle+

Zapraszamy do naszego Pensjonatu i Restauracji Tajemniczy Ogród*** we Frydmanie! 

 

 

 

BĄDŹ W KONTAKCIE!

CAMPING ŁĘG

Telefon (cały rok, właściciel) : + 48 507 337 019

Telefon (czynny tylko w sezonie, recepcja pola):+ 48 698 508 119

mail: campingleg@gmail.com

ul. Nowotarska

34-435 Frydman